tutyfolie.cz

Antibakteriální fólie

Antibakteriální fólie

Antibakteriální fólie je speciální laminační čirá fólie, která likviduje bakterie a  24 hodin denně, 7 dní v týdnu se zaručenou ochranou do 3 let. Je vhodná pro interiérové instalace. Přizpůsobí se různým povrchům i tvarům. Je voděodolná. Využívá se všude tam, kde dochází k častému konatktu s povrchem, všude tam, kde je potřeba zajistit vysoká hygienická opatření. Nedráždí pokožku, je dermatologicky testována. Instalací antibakteriální fólie chráníte zdraví své i vašich návštěvníků

Obsahuje vysoce účinnou složku, která poskytuje ochranu před mikroorganismy, jako jsou bakterie, houby a paraziti. Zatímco antimikrobiální výrobky obvykle obsahují stříbrné látky, námi dodávaná antibakteriální fólie SafeTouch používá Pyrithion zinečnatý jako účinnou látku, která není přítomna jako jednoduchý povlak na povrchu filmu, ale rovnoměrně v celé fólii. 
Podle ISO 22196 se antimikrobiální účinek této fólie prokázal svou mimořádně vysokou účinností (více než 99,99%) při ničení mnoha bakterií.

Věříme, že vzhledem k současným opatřením a zvýšeným nárokům na hygienu přivítáte i vy obrovský potenciál tohoto produktu.

Antibakteriální fólie

Kde všude je možné antibakteriální fólie využít?